Doğa manzaraları, şehir görüntüleri, sanat eserleri ve görsel çalışmalar için evlerin, ofislerin, otellerin; kişisel ve kurumsal mekânların duvarlarında birer pencere açmak mümkün. Bu görsellerin ve fotoğrafların tek fonksiyonu sanat ve mimari arasında sadece beynimizde var olan sınırları ortadan kaldırmak değil, aynı zamanda mekânlara değer katmak.
Bu yüzden koleksiyonda yer alan 4.860 adet görsel ve 52.300 adet fotoğraftan seçkiler iç mimarlara, dekoratörlere; en genel anlamıyla duvarları sınırlamak yerine ufuk açmak için değerlendirmek isteyenlere özel hazırlandı. Bu koleksiyonun zengin seçkisinde dünyaca ünlü müzelerden sanat eserleri de şiirsel manzaralar da çok katmanlı düzenlenmiş kaleydeskopik görseller de var.
Tümü de sahip olduğunuz mekânda kişiliğinizin ve zevkinizin yansımasına dair bir ipucu verme amaçlı…

It is now possible to create virtual windows in homes, offices, hotels and commercial spaces by using photographs of landscapes, cityscapes, works of art and other visuals. The sole purpose of these photographs and visuals is not only to remove mental boundaries created by the interplay of art and architecture but also to add value to the spaces.
We prepared a carefully curated portfolio of 4,860 images and 52,300 photographs for interior architects and decorators who are eager to eliminate the boundaries created by the walls and help them open new horizons. Our rich collection includes images of artworks form world-class museums, poetic landscapes and multi-layer kaleidoscopic images.
Our goal is to help you reflect a hint of your personality and taste to the space you own.